| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DECOR PULP FLOOR DIM E27 WT OSRAM |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Põrandavalgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 2990 00 |
| ETIM | EC000300 |
| Kõrgus/sügavus | 1505 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Pakkimistase 1 | 4099854454905 |
| Läbimõõt | 310 mm |