| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DECOR PLASTER ROUTES BELL PEND1XE27OSRAM |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Valgustuse ajal
|
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1940 00 |
| ETIM | EC001743 |
| Laius | 300 mm |
| Pikkus | 300 mm |
| Kõrgus/sügavus | 1200 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Pakkimistase 1 | 4058075848443 |
| Läbimõõt | 300 mm |