| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DECOR NODY PEND 50W TW DIM RC WT OSRAM |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Valgustuse ajal
|
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1190 00 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Värvustemperatuur | 2700-6500 K |
| Valgusti tõhusus | 72 lm/W |
| Pakkimistase 1 | 4099854659140 |