| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DECOR LOTUS LEAF WALL E14 WT LEDV |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1990 00 |
| Laius | 272 mm |
| Pikkus | 219 mm |
| Kõrgus/sügavus | 260 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Pakkimistase 1 | 4058075837706 |
| Pakkimistase 2 | 4058075837713 |