| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DECOR GOLD GLASS FLOOR 2XE14 OSRAM |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Põrandavalgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 2950 00 |
| Laius | 255 mm |
| Pikkus | 250 mm |
| Kõrgus/sügavus | 1700 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Pakkimistase 1 | 4058075850705 |