| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DECOR GLOW PEND 1XE27 LED SELECT OSRAM |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Valgustuse ajal
|
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1990 00 |
| ETIM | EC001743 |
| Laius | 140 mm |
| Värviesitusindeks | 90-100 (klass 1A) |
| Pikkus | 140 mm |
| Kõrgus/sügavus | 1175 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Süsteemi võimsus | 9.5 W |
| Efektiivne valgusvoog | 450 lm |
| Valgusti tõhusus | 47 lm/W |
| Pakkimistase 1 | 4058075852051 |
| Läbimõõt | 140 mm |