| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DECOR GLEAM TABLE 2W TOUCH CCT DIM OSRAM |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Põrandavalgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 2190 00 |
| Laius | 100 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 100 mm |
| Kõrgus/sügavus | 97 mm |
| Nimipinge | 5 V |
| Värvustemperatuur | 2700-4500 K |
| Süsteemi võimsus | 2 W |
| Efektiivne valgusvoog | 40 lm |
| Pakkimistase 1 | 4058075846821 |