| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DECOR FOLDED GLOBE WALL E27 GD OSRAM |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1940 00 |
| Laius | 170 mm |
| Pikkus | 145 mm |
| Kõrgus/sügavus | 255 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Pakkimistase 1 | 4058075852358 |