| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DECOR COROLLE TABLE G9 OR OSRAM |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Põrandavalgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 2950 00 |
| Laius | 200 mm |
| Pikkus | 150 mm |
| Kõrgus/sügavus | 400 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Pakkimistase 1 | 4058075848962 |