| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DECOR BAMBOO PAPER HUT PEND 400 E27OSRAM |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Valgustuse ajal
|
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1990 00 |
| Kõrgus/sügavus | 1200 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Pakkimistase 1 | 4099854458569 |
| Läbimõõt | 400 mm |