| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DECOR-100 CR'Z'I*230V 50* |
| Bränd | S&P |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8414 5100 00 |
| ETIM | EC010930 |
| Värvus | Valge |
| Laius | 158 mm |
| Kõrgus | 158 mm |
| Võimsustarve | 13 W |
| Siseläbimõõt | 98 mm |
| Talitlus | Toide |
| Toitepinge | 230 V |
| Elektriühendus | Klemmid |
| Sisestussügavus | 68 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Hügrostaat | Puudub |
| Žalusii | Puudub |
| Õhu vooluhulk laadimata olekus | 95 m³/h |
| Sobib elektronjuhtimiseks | No |
| Sobib trafoga juhtimiseks | No |
| Taimer | Reguleeritav |
| Koos tagasivooluklapiga | Yes |
| Pakkimistase 1 | 8413893143129 |