| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Ventilator DECOR-100 CR (230V 50) RE |
| Bränd | S&P |
| Kategooriad |
Cabinet Cooling and Heating
|
| Päritoluriik* | ES |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8414 5100 00 |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Talitluspinge, DC | 230 V |
| Pakkimistase 1 | 8413893105967 |
| Laius | 15.8 mm |
| Kõrgus | 15.8 mm |
| Sügavus | 10 mm |
| Tunnusvõimsus | 13 W |