| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Manual Radio Trigger |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC001765 |
| Kaitseaste (IP) | IP21 |
| Pakkimistase 1 | 3660191615178 |
| Värvus | Punane |
| Laius | 87 mm |
| Kõrgus | 56 mm |
| Sügavus | 87 mm |
| Pooluste arv | 4 |
| Materjal | Plast |
| Sõnumi liik | Tuletõrje alarm (punane) |
| Raadiosüsteem | Yes |
| Klaaskettaga | No |
| Paberkattega | No |