| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DE 118MM ECO 230V 160W R7S BL1 118mm |
| Bränd | Sylvania |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 2192 00 |
| ETIM | EC000038 |
| Mudel | Värvitu |
| Lambipesa | R7s |
| Valgusvoog | 3100 lm |
| Lambi kuju | Toru, kahepoolne |
| Lambi võimsus | 160 W |
| Pakkimistase 1 | 5410288215389 |
| Pakkimistase 2 | 5410288215389 |
| Keskmine nominaalne eluiga | 2000 h |