| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Datamodule |
| Bränd | Mennekes |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC001264 |
| Kooste ehitus | Põhielement täiskorpusega |
| RAL-number | 0 |
| Ühenduse liik | LSA |
| Väljundi suund | All |
| Sobib ühenduste arvule | 2 |
| Kategooria | 6 |
| Paigaldus kanalisse | No |
| Kinnitusviis | Kruviühendus |
| Varjestatud siinid | No |
| Varjestatud kere | No |
| Eraldi tõmbetõkisega | Yes |
| Varjestusühenduse paigaldusviis | Puudub |
| Eraldi maaühendus | No |
| Mehaaniline kodeerimine | No |
| Pistmiku (konnektori) liik | 2x RJ45 8(4) |
| Paigaldus põrandakarpi/põrandaalusesse karpi | No |
| Koos märgise kohaga | Yes |
| Pindpaigaldus | No |
| Tolmukaitsekattega | No |
| Sobib disainimiseks | Yes |
| Koos terminali takistiga | No |
| Koos pesade/puksidega | Yes |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Värvikoodeerimine | No |
| Laius | 35 mm |
| Kõrgus | 10 mm |
| Seadme sügavus | 35 mm |
| Pakkimistase 1 | 4015394294221, 4015394294221 |