| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DAMP PROOF COMPACT GEN 1 1500 55 W 6500K IP66 GR |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
3Proofid
Laele paigaldatavad valgustid Pinnale paigaldatavad laternad |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1140 00 |
| ETIM | EC002892 |
| Laius | 86 mm |
| Kere värvus | Hall |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 1590 mm |
| Kõrgus/sügavus | 68 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Löögikindlus | IK08 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 6500 K |
| Süsteemi võimsus | 55 W |
| Efektiivne valgusvoog | 6700 lm |
| Valgusti tõhusus | 120 lm/W |
| Pakkimistase 1 | 4058075210127 |
| Pakkimistase 2 | 4058075210134 |
| Pakkimistase 3 | 4058075210127 |
| Kaitseklass | II |
| Lambipesa | Muul viisil |
| Ühenduse liik | Pistikuklamber |
| Pinge liik | AC |
| Liikumisanduriga | No |
| Sobib lambi võimsusele | 55 W |
| Hajuti liik | Kõrgläikega |
| Juhtliidese tüüp | Electronic ballast |
| Valgustusanduriga | No |
| Sobib ripp-paigalduseks | No |
| Pooluste arv | 3 |
| Kere materjal | Plast |
| Sobib ridavalgustuseks | No |
| Sobib turvavalgustuseks | No |
| Valgusjaotus | Otsene |
| Valgusjaotus | Sümmeetriline |
| Kattematerjal | Plast, struktuurne |
| Sisseehitatud hädatoiteseade | No |
| Lambiga | Yes |
| Tulekindlus "D" | Yes |
| Sisseehitatud isoleeritud kate, tulekindlus "F koos kattega" | No |
| Sobib vastavalt lampide arvule | 55 |
| Sobib seinale paigaldamiseks | Yes |
| Sobib sisseehitatud paigalduseks | No |
| Sisaldab juhtseadist | Yes |
| Kuvariga töökohale | No |
| Sobib pindpaigalduseks | Yes |
| Nimivool | 300 mA |
| Valguse värvus | Valge |
| Õhupiludega | No |
| Konstantse valgusvoo juhtimine | No |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | No |
| Juhtmestiku liik | Through wiring included |
| Tunnus-eluiga, L70/B50 at 25 °C | 50000 h |
| Tunnus-eluiga, L80/B10 at 25 °C | 35000 h |
| Tunnus-eluiga, L90/B10 at 25 °C | 20000 h |
| Tunnus-eluiga, L90/B50 at 25 °C | 20000 |
| Värvi konsistents (McAdam'i ellips) | SDCM5 |
| Fotobioloogiline ohutus standardi EN 62471 järgi | RG0 |
| Tunnus-ümbrustemperatuur IEC62722-2-1 järgi | -35-50 °C |
| Süttivuskatse IEC 60695-2-11järgi | 850 °C - 30 s |
| Reguleerimine, 0-10 V | No |
| Reguleerimine, 1-10 V | No |
| Reguleerimine, DALI | No |
| Reguleerimine, DMX | No |
| Reguleerimine potentsiomeetriga, (sisseehitatud) | No |
| Reguleerimine, GPRS | No |
| Reguleerimine, LineSwitch | No |
| Reguleerimine, tootja süsteemi | No |
| Reguleerimine, peaahela pinge modulatsiooni | No |
| Reguleerimine, faasi väljalülitamine | No |
| Reguleerimine, faasi sisselülitamine | No |
| Reguleerimine, programmeeritav | No |
| Reguleerimine; RF (raadiaosagedus) | No |
| Reguleerimine, siinuslaine redutseerimine | No |
| Reguleerimine, puutetundlik | No |
| Reguleerimine, Zigbee | No |
| Reguleerimine surunupuga | No |
| Reguleerimisfunktsioon puudub | Yes |
| Valguse hajutaja | Diffuser lens/optic/panel |
| Reguleerimine sõltub juhtseadmest | No |
| Reguleerimine, DSI (digital signal interface) | No |
| Sisseehitatud lambi energiatõhususe klass | A++, A+, A (LED) |
| Operation by Bluetooth | No |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |
| Dimming DALI-2 | No |
| Colour temperature adjustable | Ei |
| Luminous flux adjustable | Ei |
| Beam angle adjustable | Ei |
| Exchangeable control gear | No |
| Sobib lakke paigaldamiseks | Yes |
| Kere pinnakaitse | Töötlemata |
| Võimsustegur | 0.9 |
Damp-proof luminaire, through-wired (L, N, E). Product features: High luminous efficacy: up to 120 lm/W. Type of protection: IP66. Beam angle: 120°. Through-wiring 3x1.5mm² already installed. Polycarbonate housing. Product benefits: Evenly distributed light. Energy savings of up to 50 % (compared to luminaires that use fluorescent lamps). Easy installation as mounting brackets can be positioned freely on the luminaire. Easy access to electrical terminal thanks to end caps with twist and lock mechanism. Tool-free electrical connection due to push button connector. 5 years guarantee. Areas of application: Industrial and storage facilities. Car parks and underpasses. Garages. Workshops, assembly lines. Equipment / Accessories: Stainless steel clamps with safety screws included. Mounting accessories included (suspension kit, theft protection kit).