| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DALI ECO Remote PC Kit Light Control System |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Push Buttons
|
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8543 7090 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Mudel | Muul viisil |
| Pakkimistase 1 | 4052899195967 |
| Pakkimistase 2 | 4052899195974 |
| Pakkimistase 3 | 4052899195967 |
| Laius | 45 mm |
| Kõrgus | 13 mm |
| Sügavus | 230 mm |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | Yes |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |
User interfaces for light management systems. Product features: Remote control for configuration and startup of DALIeco light control system. Digital IR transmission. LED indicator for operation and programming mode and signal transmission. Interface for PC connection. Supply via two included button cells type CR2032. Product benefits: Clearly structured and labeled control elements. Areas of application: Offices. Industry.