| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Daker DK UPS parallel set |
| Bränd | Legrand |
| Kategooriad |
UPS-id ja tarvikud
|
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8504 9090 00 |
| ETIM | EC002850 |
| Lisatarviku liik | Muul viisil |
| Laius | 0 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Sügavus | 0 mm |