| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DAGS3000R REM IND SDR ONLY C FRA MAX VOL |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC001354 |
| Nimipinge | 20 V |
| Voolu liik | DC |
| Helitugevus | 60 dB |
| Voolutarve | 0.006 A |
| Toonide arv | 1 |
| Kontaktiga | No |
| Pakkimistase 1 | 5018987298117 |
| Kere värvus | Valge |
| Kere materjal | Plast |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |