| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Cylindrische axiale buisventilatoren, TTT/4-1000/H NI 11KW (400V50HZ) |
| Bränd | S&P |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8414 5925 00 |
| ETIM | EC011013 |
| Võimsustarve | 11.519 kW |
| Ühendus | Äärikuga |
| Kere materjal | Töödeldud teras |
| Toitepinge | 690 V |
| Elektriühendus | Klemmid |
| Kaitseaste (IP) | IP55 |
| Termokaitsega | No |
| Kere läbimõõt | 1105 mm |
| Õhu vooluhulk laadimata olekus | 60532 m³/h |
| Õhu vooluhulk rõhul 2 | 52169.1 m³/h |
| Õhu vooluhulk rõhul 3 | 33785 m³/h |
| Rõhk 2 | 175 Pa |
| Rõhk 3 | 400 Pa |
| Sobib elektronjuhtimiseks | No |
| Sobib trafoga juhtimiseks | No |
| Kanali läbimõõt | 1070 mm |
| Õhu suurim temperatuur | 120 °C |
| Ülekandega ajam | Yes |
| Alalisvoolumootor | No |
| Reverseeritav poolus | No |
| Sobib väikese vooluga juhtimiseks | No |
| Sobib sagedusjuhtimiseks | Yes |
| Kahekiiruseline mootor | No |
| Pakkimistase 1 | 8413893470638 |