| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CX99PSUBATT CX99 Voedingseenheid BATTER |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | US |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9032 8900 00 |
| ETIM | EC000357 |
| Nimipinge | 24 V |
| Mudel | Liitium |
| Mahtuvus | 6500 mAh |
| Pakkimistase 1 | 3606489659929 |
| Laius | 63.5 mm |
| Mass/kaal | 790 g |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Pikkus | 228.7 mm |
| Ümbrustemperatuur | 0-49 °C |
| Kõrgus koos poolusega | 170.2 mm |
| Akupatarei | Yes |
| Elementide arv | 2 |