CVAT/4-9000/500 N D PTC 1,1KW (230/400V) 50HZ N8 image 1
CVAT/4-9000/500 N D PTC 1,1KW (230/400V) 50HZ N8
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 8413893747891
MPN: 5137824200
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 1-4 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi CVAT/4-9000/500 N D PTC 1,1KW (230/400V) 50HZ N8
Bränd S&P
Kategooriad Seadmete jahutusventilaatorid
Päritoluriik* ES
Harmoneeritud süsteemi kood 8414 5935 00
ETIM EC011534
Laius 800 mm
Võimsustarve 1.345 kW
Ühendus Otsa kork, panus
Kere materjal Töödeldud teras
Toitepinge 400 V
Elektriühendus Klemmid
Kaitseaste (IP) IP55
Termokaitsega Yes
Õhu vooluhulk laadimata olekus 8935 m³/h
Õhu vooluhulk rõhul 2 7171.82 m³/h
Õhu vooluhulk rõhul 3 2416.64 m³/h
Rõhk 2 300 Pa
Rõhk 3 650 Pa
Sobib elektronjuhtimiseks Yes
Sobib trafoga juhtimiseks No
Õhu suurim temperatuur 40 °C
Ülekandega ajam No
Alalisvoolumootor No
Sobib väikese vooluga juhtimiseks No
Sobib sagedusjuhtimiseks Yes
Kahekiiruseline mootor Yes
Kanali läbimõõt imemispoolel 500 mm
Kanali läbimõõt väljalaske poolel 500 mm