| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Current Transformer TeSys LT6 200/1A 5P |
| Bränd | Schneider Electric |
| Kategooriad |
Measurement Transformers
|
| Päritoluriik* | GB |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8504 3180 00 |
| Mudel | Läbivooluga voolumuundur |
| Esmane nimivool | 200 A |
| Teisene niminäivvõimsus | 0 VA |
| Sekundaarahela tunnusvool In | 1 A |
| Täpsusklass | Muul viisil |
| Pakkimistase 1 | 3389119405348 |
| Pakkimistase 2 | 3389119405346 |
| Ava läbimõõt | 35 mm |
| Esmaseid sisendeid | 1 |
| Vaskrööpaga | No |
| Klamberpaigaldus | No |
| Löögikaitsega | No |
| Kalibreeritud | No |
| Height opening | 35 mm |
| Width opening | 35 mm |
| Sekundaarühendus | Kruviühendus |