CUC-PPC-C2ZNI-SS/24FKP5:FC - Power connector image 1
CUC-PPC-C2ZNI-SS/24FKP5:FC - Power connector image 2
CUC-PPC-C2ZNI-SS/24FKP5:FC - Power connector image 3
CUC-PPC-C2ZNI-SS/24FKP5:FC - Power connector image 4
CUC-PPC-C2ZNI-SS/24FKP5:FC - Power connector thumbnail 1
CUC-PPC-C2ZNI-SS/24FKP5:FC - Power connector thumbnail 2
CUC-PPC-C2ZNI-SS/24FKP5:FC - Power connector thumbnail 3
CUC-PPC-C2ZNI-SS/24FKP5:FC - Power connector thumbnail 4
Power connector
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 4055626407241
MPN: 1425515
Karp: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi CUC-PPC-C2ZNI-SS/24FKP5:FC - Power connector
Bränd Phoenix Contact
Kategooriad Ristkülikukujulised konnektorid
Päritoluriik* PL
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 6990 00
ETIM EC002636
Lukustusmehhanism Lükka Tõmba
Tunnuspinge 24 V
Pooluste arv 5
Kere materjal Muul viisil
Kere pinnakate Muul viisil
Talitlustemperatuur -40-85 °C
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4055626407241
Muud tehnilised andmed
Laius 31 mm
Kõrgus 36 mm
Sügavus 67 mm
Paigaldustoru sisendite arv 0
EMC-variant No
Ümbrustemperatuur 85 °C