| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CTVT/8-500 |
| Bränd | S&P |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8414 5935 00 |
| ETIM | EC011011 |
| Nimivool | 2.4 A |
| Elektriühendus | Klemmid |
| Inside micrometer | 750 mm |
| Suurim pidev ümbrustemperatuur | 120 °C |
| Kanali nimiläbimõõt | 630 mm |
| Ülekandega ajam | No |
| Tiiviku materjal | Teras |
| Aksiaalmudel | No |
| Toiteõhu katuseventilaator | No |
| Väljalaske suund | Vertikaalne |
| Koos hooldus-/teeninduslülitiga | No |
| Alusmõõt, sisemine, nelinurkne | 905 mm |
| Katte kujundus | Ümmargune |
| Pakkimistase 1 | 8413893062369 |