CT5L850R/4, 3-Phase Current Transformer Rated nominal current range 500 … 850A image 1
3-faasiline voolutrafo 850R/4 Nimivooluala 500 ... 850A
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 4013614482144
MPN: 1SAJ929501R0850
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi CT5L850R/4, 3-Phase Current Transformer Rated nominal current range 500 … 850A
Bränd ABB
Kategooriad Mõõtetrafod
Harmoneeritud süsteemi kood 8504 3129 00
ETIM EC002048
Mudel 3-faasiline voolumuunduri komplekt
Esmane nimivool 850 A
Sekundaarahela tunnusvool In 4 A
Ülepinge piirtegur FS 10
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4013614482144
Muud tehnilised andmed
Esmaseid sisendeid 0
Vaskrööpaga Yes
Klamberpaigaldus No
Löögikaitsega No
Kalibreeritud No
Sekundaarühendus Kruviühendus
Allalaadimised
Kirjeldus
Voolutrafo kombinatsiooniks UMC-ga (>63A), mille soovitatav vooluväli on kuni 850A. Lineaartrafo, 3-faasiline, klemmiplokiga, ette nähtud Cu 2,5 mm² ühenduskaablitele.