CT4L185R/4, 3-Phase Current Transformer Rated nominal current range 60 … 185A image 1
CT4L185R/4, 3-Phase Current Transformer Rated nominal current range 60 … 185A image 2
CT4L185R/4, 3-Phase Current Transformer Rated nominal current range 60 … 185A thumbnail 1
CT4L185R/4, 3-Phase Current Transformer Rated nominal current range 60 … 185A thumbnail 2
3-faasiline voolutrafo 185R/4 Nimivooluväli 60 ... 185A
Müüja laos
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 4013614482113
MPN: 1SAJ929500R0185
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi CT4L185R/4, 3-Phase Current Transformer Rated nominal current range 60 … 185A
Bränd ABB
Kategooriad Mõõtetrafod
Harmoneeritud süsteemi kood 8544 4290 00
ETIM EC002048
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4013614482113
Allalaadimised
Kirjeldus
Voolutrafo kombinatsiooniks UMC-ga (>63A) soovituslikuks voolu vahemikuks 60...185A. Lineaartrafo, 3-faasiline, klemmiplokiga, ette nähtud Cu 2,5 mm² ühenduskaablitele.