| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CT235A CT235A AC/DC Current Clamp Adapter, 1000 A, jaw 32 mm |
| Bränd | Beha-Amprobe |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9030 9000 00 |
| ETIM | EC000380 |
| Voolu liik | AC/DC |
| Mõõteulatuse valik | Manuaalne |
| Voolu mõõteulatus, AC | 0.1-1000 A |
| Voolu mõõteulatus, DC | 0.1-1000 A |
| Klambri avamine | 32 mm |
| Mõõteahela kategooria | CAT III |
| Kaitseaste (IP) | IP2X |
| Mõõteahela kategooria suurim pinge | 300 V |
| Pakkimistase 1 | 0095969414586 |
| Takistuse mõõteulatus | No |
| Katkematuse test | No |
| Liides | No |
| Mahtuvuse mõõtmine | No |
| Sageduse mõõtmine | No |
| Võimsuse mõõtmine | No |
| Lekkevoolu mõõtmine | No |
| Kaablite mõõtmine milles on edasi ja tagasisuuna juhid | No |
| Adapteri ühendamine multimeetriga | Yes |
| Tippväärtuste mõõtmine | No |
| Pinge mõõtmine, AC | No |
| Pinge mõõtmine, DC | No |
| Mitu kuvarit | No |
| Temperatuuri mõõtmisega | No |
| With display backlight | No |
CT235A,AC/DC CLAMP-1000A