CT12-V/2000 Current transformer image 2
MD01 thumbnail 1
CT12-V/2000 Current transformer thumbnail 2
CT12-V/2000 Stromwandler Iprim=2000A, 30VA
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 8012542610106
MPN: 2CSG831230R1101
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi CT12-V/2000 Current transformer
Bränd ABB
Kategooriad Mõõtetrafod
Harmoneeritud süsteemi kood 8504 3180 00
ETIM EC002048
Mudel Läbivooluga voolumuundur
Esmane nimivool 60 A
Teisene niminäivvõimsus 2 VA
Sekundaarahela tunnusvool In 5 A
Ülepinge piirtegur FS 5
Täpsusklass 0.5
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 8012542610106
Muud tehnilised andmed
Ava läbimõõt 18 mm
Esmaseid sisendeid 1
Vaskrööpaga Yes
Klamberpaigaldus Yes
Löögikaitsega Yes
Kalibreeritud TRUE
Height opening 126 mm
Width opening 37,5 mm