CT12/1200 Current transformer image 1
CT12/1200 Stromwandler Iprim=1200A, 20VA
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 8012542608103
MPN: 2CSG721200R1101
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi CT12/1200 Current transformer
Bränd ABB
Kategooriad Mõõtetrafod
Harmoneeritud süsteemi kood 8504 3180 00
ETIM EC002048
Mudel Läbivooluga voolumuundur
Esmane nimivool 1200 A
Teisene niminäivvõimsus 20 VA
Sekundaarahela tunnusvool In 5 A
Ülepinge piirtegur FS 5
Täpsusklass 0.5
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 8012542608103
Muud tehnilised andmed
Esmaseid sisendeid 1
Vaskrööpaga Yes
Klamberpaigaldus Yes
Löögikaitsega Yes
Kalibreeritud TRUE
Height opening 58,3 mm
Width opening 127,3 mm