| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CT 5/400A |
| Bränd | Noark |
| ETIM | EC002048 |
| Mudel | Kinnitatav voolutrafo |
| Esmane nimivool | 400 A |
| Teisene niminäivvõimsus | 2 VA |
| Sekundaarahela tunnusvool In | 5 A |
| Ülepinge piirtegur | FS 10 |
| Pakkimistase 1 | 8592765073150 |
| Esmaseid sisendeid | 1 |
| Vaskrööpaga | No |
| Klamberpaigaldus | No |
| Löögikaitsega | No |