| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CrystalWay Panel Kit 30m |
| Bränd | EATON |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC002558 |
| Laius | 28 mm |
| Lisatarviku liik | Muul viisil |
| Pikkus | 330 mm |
| Kõrgus/sügavus | 183 mm |
| Materjal | Plast |
| Valgusjaotus | Kaudne |
| Valgusjaotus | Sümmeetriline |
| Ruutperforeeritud | No |
| Helkurperforeeritud | No |
| Võrestiku/reflektori disain | Matt |
| Pakkimistase 1 | 3660191105716 |
| Pakkimistase 2 | 3660191105716 |