| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Crystalway Clips |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | RO |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 40 mm |
| Kõrgus | 10 mm |
| Lisatarviku liik | Muul viisil |
| Pikkus | 50 mm |
| Pakkimistase 1 | 3660191105723 |
| Pakkimistase 2 | 3660191105723 |
| Materjal | Plast |