| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CrystalWay 20m DALI (L,R,D,U) |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | RO |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 6120 00 |
| ETIM | EC001957 |
| Laius | 30 mm |
| Pikkus | 231 mm |
| Kõrgus/sügavus | 133 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Löögikindlus | IK04 |
| Nimipinge | 230 V |
| Kaitseaste (IP) | IP42 |
| Värvustemperatuur | 6500 K |
| Süsteemi võimsus | 2.5 W |
| Pakkimistase 1 | 3660191806255 |
| Pakkimistase 2 | 3660191615154 |
| Kaitseklass | II |
| Lambipesa | Puudub |
| Juhi ristlõige | 2.5 mm² |
| Ühenduse liik | Ühenduskaabel süsteemi pistikuga |
| Kere värvus | Valge |
| Pinge liik | AC |
| Toitesüsteem | Hajutatud (erakpatareid) |
| Laius | 81 mm |
| Tähistuse liik | Akrüülplaat |
| Pooluste arv | 2 |
| Kere materjal | Plast |
| Valgustuspeade arv | 28 |
| Pikkus | 265 mm |
| Kattematerjal | Plast, läbipaistev |
| Aku liik | Liitium-ioonaku |
| Lambiga | Yes |
| Tulekindlus "D" | No |
| Kauglülitiga | Yes |
| Järelevalveseade | Talitlusjärelevalve ohutusmoodul (kesktoitega süsteem) |
| Tuvastuskaugus | 20 m |
| Sealhulgas piktogramm | Yes |
| Sisseehitatud kõrgus/sügavus | 75 mm |