| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Cross-over 60x150 varnished circumferential |
| Bränd | KOPOS |
| Päritoluriik* | CZ |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC001542 |
| Mudel | Integreeritud liitmik |
| Materjal | Teras |
| Siseraadius | 100 mm |
| Kaablirenni laius | 150 mm |
| Kaablirenni kõrgus | 60 mm |
| Sobib tervikahelale | No |
| Pakkimistase 1 | 8595568915092 |
| RAL-number | 0 |
| Pinnatöötlus | Muul viisil |
| Materjal | Muul viisil |
| NATO-paigaldusavad | No |
| Roostevaba teras, dekapeeritud | No |
| Laia piluga mudel | No |