| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CROMPTON _ FT Exit Dual 20m CGL+, 1-8H |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC001957 |
| Laius | 120 mm |
| Pikkus | 228 mm |
| Kõrgus/sügavus | 34 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Löögikindlus | IK07 |
| Nimipinge | 230 V |
| Kaitseaste (IP) | IP43 |
| Värvustemperatuur | 6500 K |
| Süsteemi võimsus | 2 W |
| Efektiivne valgusvoog | 60 lm |
| Pakkimistase 1 | 3660191817152 |
| Kaitseklass | II |
| Lambipesa | Puudub |
| Juhi ristlõige | 2.5 mm² |
| Ühenduse liik | Pistikühendus |
| Kere värvus | Valge |
| Pinge liik | AC |
| Toitesüsteem | Hajutatud (erakpatareid) |
| Laius | 130 mm |
| Tähistuse liik | Sisestatav leht/plaat |
| Tähistus | Ühepoolne/kahepoolne |
| Pooluste arv | 3 |
| Kere materjal | Plast |
| Juhistikusüsteem | Pidevahel/turvaahel |
| Valgustuspeade arv | 1 |
| Pikkus | 245 mm |
| Kattematerjal | Plast, läbipaistev |
| Aku liik | Liitium-ioonaku |
| Lambiga | Yes |
| Tulekindlus "D" | No |
| Sobib vastavalt lampide arvule | 1 |
| Kauglülitiga | Yes |
| Järelevalveseade | Talitlusjärelevalve ohutusmoodul (kesktoitega süsteem) |
| Tuvastuskaugus | 20 m |
| Sealhulgas piktogramm | Yes |
| Valguse hajutaja | Diffuser lens/optic/panel |
| Sisseehitatud lambi energiatõhususe klass | A++, A+, A (LED) |
| Nimitalitlusaeg | 1-8 h |
| Sisseehitatud kõrgus/sügavus | 50 mm |
| Võimsustegur | 0.4 |