| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SL-1CKS010 - Crimp contact |
| Bränd | Phoenix Contact |
| Kategooriad |
Kaabli järjestikused konnektorid
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000796 |
| Kontakti liik | Pistikupesa |
| Elektriühenduse liik | Pressühendus |
| Ühe kontakti suurim tunnusvool | 0 A |
| Kontakti materjal | Muud vasesulamid |
| Sisestustsüklite minimaalne arv | 100 |
| Pakkimistase 1 | 4046356272872, 4046356272872 |
| Kontaktpinna materjal | Muul viisil |
| Riba pikkus | 0 mm |
| Pistiku läbimõõt | 10 mm |