Cover PD-M-KM01508 image 1
Cover PD-M-KM01508
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 8590125442707
MPN: OEZ:44270
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi Cover PD-M-KM01508
Bränd OEZ
Kategooriad Paigalduskomponendid
ETIM EC002620
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 8590125442707
Kirjeldus
without cut-out 45 mm, cover height 150 mm, for modular system NP66, NP55, cabinet width 800 mm