Cover PD-M-KM01505 image 1
Cover PD-M-KM01505
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 8590125442684
MPN: OEZ:44268
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi Cover PD-M-KM01505
Bränd OEZ
Kategooriad Paigalduskomponendid
ETIM EC002620
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 8590125442684
Kirjeldus
without cut-out 45 mm, cover height 150 mm, for modular system NP66, cabinet width 500 mm