| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Cover for boxes WS60 white |
| Bränd | SIMET |
| Päritoluriik* | PL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC002656 |
| Mudel | Paigalduskate |
| Halogeenivaba | No |
| Kuju | Ümmargune |
| Kinnitusviis | Vedrukate |
| With cable outlet | No |
| Pakkimistase 1 | 5907813218767 |
| Pakkimistase 2 | 5907813218767 |
| Värvus | Valge |
| Laius | 72 mm |
| Läbimõõt | 72 mm |
| Suletav | No |
| Materjal | Plast |
| Kruvidega | No |
| Karbi-/korpuse laiusele | 63 mm |
| Karbi-/korpuse diameetrile | 60 mm |