| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | cover for BKF/BKW250 length 800 mm |
| Bränd | Hager |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7326 9098 00 |
| ETIM | EC000894 |
| Laius | 250 mm |
| Materjali paksus | 3 mm |
| Pikkus | 800 mm |
| Materjal | Teras |
| Paigaldusava | Kassetile |
| Pakkimistase 1 | 4012002236253, 4012002236253 |
| Pinnatöötlus | Tinatatud (sõltumata protsessist) |
| Katte paigaldusava | No |
| Katte kinnitusklamber | No |
| Paigaldusavade arv | 0 |