| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Coupler module 2xRJ-45 Cat. 6A |
| Bränd | WAGO |
| Päritoluriik* | PL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 9010 00 |
| ETIM | EC002780 |
| Tunnusvool | 0 A |
| Tunnuspinge | 0 V |
| Pooluste arv | 0 |
| Pakkimistase 1 | 4055144029901 |
| Paigaldusviis | DIN-latt (paigaldusliist) 35 mm |
| Laius | 18 mm |
| Kõrgus | 59 mm |
| Sügavus | 90 mm |
| Elektriühenduse tüüp, tööväljapoolne | Pistikühendus |
| Elektriühendus tüüp, juhtsüsteemi pool | RJ45 |