| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Coupler 3-pole intermediate coupling |
| Bränd | Ensto |
| ETIM | EC002560 |
| Mudel | Pistik |
| Ühenduse liik | Kruviühendus |
| Lukustusmehhanism | Integreeritud pistikühendus |
| Tunnusvool | 20 A |
| Pooluste arv | 3 |
| Pikkus | 36 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Pooluse kodifitseerimine | L, N, PE |
| Pakkimistase 1 | 6418677113833 |
| Pakkimistase 2 | 6418677113833 |
| Pakkimistase 3 | 6418677113833 |
| Laius | 28 mm |
| Halogeenivaba | Yes |
| Kõrgus | 13 mm |
| Tõmbetõkisega | Yes |
| Kere materjal | polüamiid |
| Pinnatöötluse kontaktid | Hõbetatud |
| Saasteaste | 2 |
| Mehaaniline kodeerimine | Yes |
| Tunnus-impulsspinge | 4 kV |
| Kontakti materjal | CuZn |
| Ühenduste arv pooluse kohta | 1 |
| Värvkoodid/kontaktpistik | Valge |
| Ühenduse ristlõige (peenekiuline) | 0.75-4 mm² |
| Ühenduse ristlõige (massiivne soon) | 0.75-4 mm² |
| Kontaktosa suurim kestev temperatuuritakistus | 70 °C |
| Koormamata kontaktosa suurim kestev temperatuuritakistus | 70 °C |