| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CorePro R7S 118mm 8.1-60W 830 G |
| Bränd | PHILIPS |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | R7s |
| Hämardatav | No |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 13.5 mm |
| Valgusefektiivsus | 111 lm/W |
| Lambi kuju | Lineaarne |
| Pikkus | 118 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Lambi võimsus | 8.1 W |
| Valgusvoog | 900 lm |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
| Hõõglamp | No |
| Pakkimistase 1 | 8718699735166 |
| Pakkimistase 2 | 8718699735173 |
| Pakkimistase 3 | 8718699735166 |
| Värvus | Valge |
| Pinge liik | AC |
| Kaugjuhtimisega | No |
| Energiatõhususklass | A+ |
| Kaugtalitlus on võimalik | No |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Valguse värvus EN 12464-1 järgi | Soe valge <3300 K |
| Keskmine nominaalne eluiga | 10000 h |
| Nimivool | 44 mA |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 9 kWh |
| Värvi konsistents (McAdam'i ellips) | SDCM6 |
| Summaarne harmooniline moonutus | 0.8 |
| Fotobioloogiline ohutus standardi EN 62471 järgi | RG1 |
| Lülitustsüklite minimaalne arv | 5000 |
| Võimsustegur | 0.8 |
| Energiatõhususe indeks (EEI) | 0.1149 |