| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CorePro lustre ND 5.5-40W E14 865 P45 FR |
| Bränd | PHILIPS |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | E14 |
| Hämardatav | No |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 45 mm |
| Valgusefektiivsus | 94.55 lm/W |
| Lambi kuju | Pirnikujuline |
| Pikkus | 88 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Klaasi kate | Matt, jäine |
| Värvustemperatuur | 6500 K |
| Lambi võimsus | 5.5 W |
| Valgusvoog | 520 lm |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
| Hõõglamp | No |
| Pakkimistase 1 | 8718696746837 |
| Pakkimistase 2 | 8718696746844 |
| Pakkimistase 3 | 8718696746837 |
| Värvus | Valge |
| Kere värvus | Valge |
| Pinge liik | AC |
| Kaugjuhtimisega | No |
| Energiatõhususklass | A+ |
| Kaugtalitlus on võimalik | No |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Valguse värvus EN 12464-1 järgi | Külm valge >5300 K |
| Keskmine nominaalne eluiga | 15000 h |
| Nimivool | 50 mA |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 6 kWh |
| Värvi konsistents (McAdam'i ellips) | SDCM6 |
| Fotobioloogiline ohutus standardi EN 62471 järgi | RG0 |
| Lülitustsüklite minimaalne arv | 50000 |
| Võimsustegur | 0.5 |
| Energiatõhususe indeks (EEI) | 0.1207 |