| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CorePro LEDtube HF 1200mm 15W840 T8 G |
| Bränd | PHILIPS |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC001959 |
| Hämardatav | No |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Valgusefektiivsus | 106.7 lm/W |
| Valgusvoog | 1600 lm |
| Pakkimistase 1 | 8718696581278 |