| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CorePro LEDtube 600mm 8W840 C G |
| Bränd | PHILIPS |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | G13 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 600 mm |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 8 W |
| Lambi nimetus | T8 |
| Pakkimistase 1 | 8718696492772 |