| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CorePro LEDspotMV ND 2.2-30W 827 R39 36D |
| Bränd | PHILIPS |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 4231 00 |
| ETIM | EC001744 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Süsteemi võimsus | 2.2 W |
| Pakkimistase 1 | 8718696584040 |
| Valgusvoog | 150 lm |