| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CorePro LEDspotLV ND 8-50W 830 MR16 50D |
| Bränd | PHILIPS |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 1000 00 |
| ETIM | EC001744 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Nimipinge | 12 V |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 8 W |
| Pakkimistase 1 | 8718696528914 |
| Valgusvoog | 650 lm |