| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CorePro LEDcapsuleMV 2.5-25W 827 G9 |
| Bränd | PHILIPS |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 1000 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Hämardatav | No |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Valgusefektiivsus | 81.6 lm/W |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Valgusvoog | 204 lm |
| Pakkimistase 1 | 8718696419205 |